Yasal Uyarı

Sağlıklı Vücut (https://sagliklivucut.com) sitemiz, sağlıkla ilgili bilgiler ve öneriler içermektedir. Sitedeki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve tanı veya tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitedeki bilgiler, sağlık uzmanı tarafından yapılan bir muayene, teşhis veya tedavinin yerini almamaktadır. Sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu, eksiksizliğini veya güncelliğini garanti etmiyoruz.

Sağlıklı Vücut sitemizde yer alan bilgiler, tıbbi tavsiye yerine geçmez ve herhangi bir sağlık sorunu için bir doktor veya sağlık uzmanıyla görüşmek yerine kullanılmamalıdır. Sitemizde yer alan herhangi bir bilginin veya içeriğin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu tutulamayız.

Sağlıklı Vücut sitemiz, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu web sitelerinin içeriği veya güvenliği konusunda herhangi bir garanti vermemekteyiz. Sitemize bağlantı veren üçüncü taraf web sitelerinin içeriğinden veya faaliyetlerinden sorumlu tutulamayız.

Sağlıklı Vücut sitemizde yer alan tüm içerik, yazılım ve materyallerin telif hakları bizim tarafımızdan saklı tutulmaktadır. Bu materyallerin izinsiz kullanımı yasaktır.

Sağlıklı Vücut sitemizde yer alan herhangi bir içeriğin kopyalanması, değiştirilmesi, dağıtılması veya başka bir şekilde kullanılması yasaktır. İzinsiz kullanım, yasal işlem gerektirebilir.

Sağlıklı Vücut sitemizin kullanımı, siteye giriş yapan kişiler tarafından kabul edilen bu kullanım koşullarına tabidir. Sitemizde yer alan bilgilerin veya içeriğin kullanımı, kullanıcıların bu kullanım koşullarına uymasını gerektirir.

Ne düşündünüz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0