Sorumluluk Reddi

Sağlıklı Vücut (https://sagliklivucut.com) sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle, bu bilgilere dayanarak kendi kendinize tanı koymanız veya tedavi uygulamanız sakıncalı olabilir. Bu sebeple, sitede yer alan bilgilerin doğruluğundan emin olmak için mutlaka sağlık uzmanı veya doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Sağlıklı Vücut sitemizde yer alan bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan veya dolaylı olarak oluşan herhangi bir hasar veya kayıptan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Sitemizde yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermemekteyiz.

Ayrıca, Sağlıklı Vücut sitemizde yer alan bilgilerin yanlış kullanımından doğan herhangi bir yasal sorumluluktan muaf tutulmaktayız. Sitemizde yer alan bilgilerin kullanımı tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Sağlıklı Vücut sitemizde yer alan herhangi bir içeriğin tıbbi tavsiye yerine geçmediğini hatırlatırız. Herhangi bir sağlık sorunu için mutlaka sağlık uzmanınıza veya doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Sağlıkla ilgili herhangi bir konuda sorularınız için doktorunuza danışmadan önce sitemizde yer alan bilgileri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Sağlıklı Vücut sitemizde yer alan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu, eksiksizliğini ve güncelliğini sağlamak için çalışmaktayız. Ancak, hiçbir garanti vermemekteyiz. Sitemizde yer alan bilgilerin yanlış kullanımından kaynaklanan sorunlardan sorumlu tutulamayız.

Ne düşündünüz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0